Nejste spokojeni se současným poskytovatelem internetu na vaší adrese? Nevyhovuje vám kvalita nebo cena? Se speciální nabídkou pro bytové a nebytové jednotky ve vašem domě zrealizujeme připojení k internetu s tarify OPTIKA+  až do rychlosti 100Mbit. Díky moderní přenosové síti má náš internet malou agregaci, tzn. nízký pokles rychlosti ve špičkách. Kompletní realizace připojení domu je většinou s nulovou nebo malou investicí z vaší strany v závislosti na náročnosti provedení. K internetu nabízíme službu internetové televize IPTV. Nemusíte řešit nové STBoxy  a výměnu starého STA v rámci přechodu na DVB T2 pozemního vysílání.

Zdarma provedeme šetření a předložíme nabídku speciálně pro váš dům.

Datové rozvody v domě již jsou?

Datové rozvody zde zatím nejsou?

Pokud pro instalaci můžeme využít již existující datové sítě, nabízíme vám vysokorychlostní internet bez vstupních nákladů! Datové rozvody může bez problémů využívat více poskytovatelů najednou a konkurence přináší nižší cenu pro vás jako koncového uživatele.

Navrhneme vám nejvhodnější variantu domovních datových rozvodů s propustností až 1 Gb/s. Finální cenovou nabídku vám připravíme na míru. 

Průběh instalace datových rozvodů: